top of page

Kendinle dost ol

Seninle Ağustos ayı boyunca her Çarşamba gerçekleştireceğim "Kendinle Dost Ol" programına hoş geldin. Bu programda, kendini daha iyi anlamak, şefkat göstermek ve dostluk kurmak için sana yol göstereceğim.

Image by Caroline Veronez

KENDİNLE DOST OLMANIN SANA KATACAKLARI

Kendine Sevgi ve Kabul

Kendinle dost olmak, kendini sevmek ve kabul etmek anlamına gelir. Bu süreçte, kusurlarınla birlikte kendini olduğun gibi kabul etmeyi öğrenirsin. Kendine sevgiyle yaklaşmak, kendine değer vermek ve kendinle barışık olmak, iç huzurunu artırır. Kendine sevgiyle yaklaşmanın ve kendini kabul etmenin, özsaygıyı ve özgüveni güçlendirdiği bilinmektedir.

Kişisel Gelişim ve Büyüme

Kendinle dost olmak, kişisel gelişim ve büyüme için sağlam bir temel oluşturur. Kendini tanımak, güçlü ve zayıf yönlerini anlamak, değerlerini keşfetmek ve hedeflerini belirlemek, kişisel gelişimin bir parçasıdır. Kendinle dost olmak, kişisel potansiyelini ortaya çıkarma ve kendini sürekli olarak geliştirme fırsatı sunar.

Sağlıklı İlişkiler

Kendini sevdiğin, kabul ettiğin ve değer verdiğin zaman, başkalarına da aynı şekilde yaklaşma eğilimi gösterirsin. Kendinle dost olmanın sonucunda, ilişkilerinde daha fazla özgüven, anlayış, empati ve sevgiyle yaklaşma becerisi kazanırsın. Ayrıca, sınırlarını belirlemek ve kendine saygıyı korumak konusunda daha iyi bir denge kurabilirsin

PROGRAM HAKKINDA

4 HAFTALIK PROGRAM DETAYLARI;.

1.HAFTA
9 AĞUSTOS

Kendini Sevmek mi, Dost Olmak mı?

Bu hafta, kendimizi sevme ve kendimizle dost olma kavramlarını keşfetmek için zaman ayıracağız. İyi bir dost olabilmek için kendimizi sevmemiz önemlidir. Ancak, bunu yapmak bazen zor gelebilir. Bu hafta, kendimizi daha iyi anlamak ve kendimizi sevme sürecine başlamak için adımlar atacağız.

2. HAFTA
16 AĞUSTOS

Kendini Algılamak ve Kendini Tanıyabilmek

Bu hafta, kendimizi algılamak ve anlamak için derinlemesine bir yolculuğa çıkacağız. Kendimizi tanımak, güçlü ve zayıf yönlerimizi keşfetmek, değerlerimizi anlamak ve hedeflerimizi belirlemek için önemlidir. Bu hafta, kendimizle ilgili daha derin bir anlayış geliştireceğiz.

3. HAFTA
23 AĞUSTOS

Kendini Dert Edinmek ve Benliğin Taşıdığı Ruh

Bu hafta, kendimizi dert etme ve içsel huzurun peşine düşme konularına odaklanacağız. Kendi ihtiyaçlarımızı, duygusal durumumuzu ve ruhsal dengemizi anlamak için kendimize zaman ayıracağız. Kendimizle ilgilenmek, kendimize değer vermek ve ruhumuzun ihtiyaçlarına dikkat etmek önemlidir.

4. HAFTA
30 AĞUSTOS

Doygun Bir Hayat Nasıl Olur?

Son haftamızda, doyumlu bir hayatı nasıl yaşayabileceğimize odaklanacağız. İyi bir dostluk kurmak, kendimize iyi bakmak, tutkulu bir şekilde yaşamak ve dengeyi sağlamak için stratejiler geliştireceğiz. Kendimize saygı duyduğumuzda ve kendimize odaklandığımızda, hayattan daha fazla tatmin elde edebiliriz.

Program Detayları:

  • Tarihler: Her çarşamba AĞUSTOS ayı boyunca.

  • Süre: Her oturum yaklaşık 1 saat 30 sürecek.

  • Platform: Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.

  • İçerik: Her hafta ayrı bir konu üzerinde odaklanacağız ve interaktif oturumlarla destekleneceğiz.

  • Katılım Ücreti: 2150 TL.

Programa Kayıt:

  • Kayıt işlemleri internet sitemiz üzerinden yapılacaktır.

  • Aşağıdaki link ile kayıt yapılacaktır.

  • Kayıt sonrası, Zoom oturumlarına katılım linki ve program hatırlatmaları e-posta yoluyla size iletilecektir.

bottom of page